Włącz javascript
Aktualnie znajdujesz się: Aktualności

W dniu 1 czerwca 2000r. na bazie wydziałów transportowych PGE Elektrowni Turów S.A. powstało Przedsiębiorstwo Transportowe „ELTUR-TRANS” Sp. z o.o.

 

W wyniku przejęcia w dniu 31 marca 2011r. przez Przedsiębiorstwo Transportowo - Sprzętowe „Betrans” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bełchatowie przekształciło się w Oddział funkcjonujący obecnie jako PTS „Betrans” sp. z o.o. Oddział Eltur - Trans z siedzibą w Bogatyni.

 

W chwili obecnej liczba zatrudnionych wynosi 142 osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie wpływające na wysoką jakość świadczonych usług.

 

Przez szereg lat działalności firma dostosowała się do potrzeb rynkowych, unowocześniając posiadany tabor pojazdów, który aktualnie liczy 128 sztuk, w tym pojazdy służące do przewozu osób, towarów, a także sprzęt specjalistyczny: koparko - ładowarki, podnośniki, dźwigi i inne. Na terenie Oddziału znajdującego się w Bogatyni przy ul. Transportowej 3 mieści się baza transportowa wyposażona we własne zaplecze warsztatowe.

 

Od momentu powstania Oddział koncentruje się na świadczeniu szeroko pojętych usług transportowych zarówno dla podmiotów gospodarczych wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., jak i dla klientów zewnętrznych, reprezentujących różne podmioty gospodarcze, instytucje, administrację samorządową, placówki kulturalno-oświatowe, czy wreszcie osoby fizyczne.

 

W ramach swojej działalności oferuje usługi nowoczesną i komfortową flotą pojazdów osobowych, a także krajowe przewozy towarów środkami transportu o zróżnicowanych ładownościach. Ponadto świadczy usługi komunalne: wywóz nieczystości przy użyciu pojazdów asenizacyjnych i tzw. kontenerówek, usługi związane z letnim i zimowym utrzymaniem dróg i placów pojazdami wielofunkcyjnymi, które dzięki wymiennym zabudowom, mogą pełnić funkcję samochodów do wywozu kontenerów, polewaczek, zamiatarek oraz pługów i piaskarko-solarek. Oferta świadczonych usług obejmuje również diagnostykę, naprawę samochodów oraz wózków widłowych elektrycznych i spalinowych, serwis opon i klimatyzacji, mycie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Sprzedaż paliw prowadzona poprzez partnerską stację paliw BP pozwala dopełnić gamę oferowanych usług. Obok szeroko pojętej działalności transportowej, prowadzona jest również działalność finansowa polegająca na leasingowaniu środków transportu i sprzętu technologicznego.

 

Jesteśmy pewni, że nasza wiedza i umiejętności stanowić będą dla Państwa wystarczającą zachętę do nawiązania współpracy z PTS „Betrans” sp. z o.o. Oddział Eltur-Trans z siedzibą w Bogatyni.

Licznik odwiedzin: 100838