KIEROWCA SAMOCHODU UPRZYWILEJOWANEGO W RUCHU (Rogowiec/Chabielice)

Betrans sp. z o.o. jest największą spółką dedykowaną w zakresie świadczenia usług transportowych i sprzętowych w Grupie Kapitałowej PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym podmiotem gwarantującym profesjonalną obsługę naszych kontrahentów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA SAMOCHODU UPRZYWILEJOWANEGO W RUCHU

Miejsce pracy:

Rogowiec/Chabielice

Opis stanowiska:

  • Obsługa radiotelefonu – utrzymanie łączności ze zmianowym inżynierem ruchu i ze strażą pożarną.
  • Obsługa urządzeń sygnalizacyjnych.
  • Obsługa urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych przedziału medycznego.
  • Obsługa noszy – pomoc przy załadunku noszy z pacjentem.
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany w układzie 4 brygad.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe.
  • Ogólna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu i obsłudze pojazdów uprzywilejowanych.
  • Staż pracy minimum 1 rok.
  • Prawo jazdy kat. B, C.
  • Zezwolenie na prowadzenie pojazdem uprzywilejowanym.
  • Biegła znajomość i przestrzeganie przepisów z zakresu pracy w charakterze kierowcy zawodowego.
  • Umiejętność poruszania się po trudnym, grząskim terenie.
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy.
  • Pakiet benefitów oraz szeroko rozwinięty Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Sposób oceny kandydata: ocena złożonych dokumentów, rozmowa kwalifikacyjna.
Planowany termin zatrudnienia: Kwiecień 2024 r.
Proponowana forma zatrudnienia: umowa o pracę.
Dokumenty aplikacyjne: CV.
Termin składania dokumentów: do dnia 10.04.2024 r.
Rozpatrywanie otrzymanych zgłoszeń odbywać się będzie na bieżąco.

Aby złożyć aplikację kliknij w przycisk:

lub przez wpisanie poniższego linku:

Zastrzegamy sobie możliwość nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikacje niespełniające wymogów formalnych oraz te, które zostaną złożone po terminie nie będą rozpatrywane i zostaną zniszczone.
Kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem o terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.